Askon

Türkiye'de yine bir ilki basararak Mantar bariyerini ilk üreten firma sifatini kazanmistir. 1983'ten bugüne kadar öncü olmayi hep basardik. Gereksinimleri en iyi çözümlerle, en iyi kalitede ve dogru fiyatlarla ürettik. Yasami kolaylastirirken estetik ögeleri gözardi etmedik. AVM'ler, siteler, oteller, hastaneler, bankalar, konsolosluklar, belediyeler ve çesitli devlet kuruluslari ürünlerimizi kullanmaktadir. Otopark ürünleri üretim sektöründe ürün çesidi ve kapasitesi en yüksek firmalardaniz. 2010 yili ortalarinda firmamiz ISO 9001 belgesini almaya hak kazanmis olup ürünleri içinde CE kaleti belgesi alarak ürün kalitesini belgelendirmistir.

Otopark Sistemleri

Otopark sistemleri ve otoparklar için gerekli olan malzemelerin üretimi konusunda faaliyet gösteren Askon Teknik Otomasyon San. Tic. Ltd. Sti. kendi ürettigi ürünlerinde tescilli olarak Askon markasini kullanmaktadir. Sektördeki 28 yillik deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde Türkiye çapinda kendi alaninda önemli bir pazar payina sahiptir.

Devamlilik

Mevcut ürünlerimizi gelistirmek ve müsterilerimizin istekleri dogrultusunda portföyümüze yeni model ürünler ilâve edip, müsterilerimizi mutlu etmeye, sorunlarina çözüm bulmaya, kaliteyi daha yukariya tasimaya yani öncü olmaya devam edecegiz.