Dezenfektan Standı Nedir ?

 

     Dezenfektan standı toplu alanlarda özellikle kullanılmakta olup artık günümüzdeki korona salgını ile işletmelerin müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığına önem verdiğini göstermek için işletmelerinde çeşitli önlemler almaktadır. Bunlardan biride işletmeye girişlerde veya iç kısımlara konulan hijyen standları yani dezenfektan standlarıdır. Hastanelerde görmeye alışık olduğumuz dezenfektanlar artık evimize kadar girmiş durumda bundan sonrada daha yaygın şekilde tüm ortamlarda göreceğimizitahmin ediyoruz.  Belediyeler kendi binalarında yada pazar girişlerinde, kütüphanelerde, vakıf derneklerde, sağlık ocakları, dersaneler, kurslar, eğitim kurumları ve özel işletmelerin kullanabileceği dezenfektan standı yani hijyen standı işletmelerin hem reklamı olucak hemde işletmenin hijyenini sağlamış olucaktır.

 

Sensörlü ( Dokunmadan Otomatik Çalışma )

Dezenfektan Tekrar Tekrar Doldurulabilir

1000 Grama kadar Dezenfektan Haznesi

Temassız Kullanım ile Maksimum Hijyen

Pratik ve Kolay Montaj

El Dezenfektan Standı

    Dünya Sağlık Örgütü, Koronavirüs pandemisine karşı mücadelede en etkili  yöntemlerden birinin maske kullanımının yanı sıra el hijyeninin önemli rol oynadığını dile getiriyor. Elleri sık sık yıkayaman insanlar ve çevresindekiler için malesef büyük bir risk oluşmakta .Pandemi sonrası normal hayata dönüş büyük çaba ve gayret ile önlemlerin alınması ile mümkün gibi görünüyor. Sık dezenfeksiyon ve sosyal mesafe kontrolü ise en önemli kurallar. Geliştirdiğimiz el dezenfektan standı modelleri ile işyerleri, fabrikalar, atölyeler ve mağazalar için tam koruma sağlıyoruz. Özel üretim dezenfektan standları ile hem çalışanlarınızı hem de müşterilerinizi riske atmayın, salgın hastalıklara karşı etkin koruma sağlayın.

 

Sensörlü El Dezenfektan Standı

    Sensörlü el dezenfektanı yukarıda bahsettiğimiz gibi dünya sağlık örgütünün yine en çok el ve parmakların temas edeceği bir yer olacağı düşünülen dezenfektan pompasına, elin temas etmemesi için sensör vasıtası ile ele püskürtme yapılarak dezenfektanın el ile buluşması sağlanır. Bu işlem otomatik olarak gerçekleşir. Hiç bir yere temas edilmeden el dezenfeksiyonu gerçekleşmiş olur.

    Özellikle kamu kuruluşları ve özel sektör şimdiden girişlerde el dezenfektan standı konusunda hassa davranıyor. Fırın, süpermarket, eczane, bakkal, veteriner, kasap gibi işletmeler iş yeri için el dezenfektan panoları siparişi veriyor. Çeşit bakımından her bütçeye hitap ediyor. 1 Litre dezenfektan haznesi olan modeller daha çok küçük esnaf ve kobiler tarafından tercih edilirken, haznesi 5 -15 Litre arasında değişen modeller ise süpermarket, fırın, fabrikalar, poliklinik ya da hastane gibi kurumlarca tercih ediliyor.